İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - kadirgun

Sayfa: [1]
1
Sorularınız / Bileşenlerle ilgili destek lütfen
« : 29 Mart 2017, 12:54:37 »
Merhaba arkadaşlar

siteme bileşen ekleyemiyorum. örneğin ürün kaydırağı bileşenini eklemek istiyorum yada sayfanın sağında bir ürün göstermek istiyorum. bileşeni çek bırak yöntemi ile nereye koyarsam koyuyim sitemde göstermiyor.

Sadece SWFA Footer 1, SWFA Footer 2, SWFA Footer 3 ve Başlık bileşenine koyduğum bileşenler çalışıyor. Bu bölümler dışında Ön sayfa kaydırak alanı , Mağaza yan sütunu, ön sayfa yan sütün vs bir kaç tane bileşenim var ama bunlara çek bırak yapsamda sitede görünmüyor yardımlarınızı bekliyorum

2
Woocommerce Kurulum & Kod Alanı / footer destek Yardım!
« : 19 Ocak 2017, 01:42:34 »
Merhaba arkadaşlar...

sitemin footer bölümüne yatay menü eklemek istiyorum ancak eklediğimde menü dikey bir şekilde sadece yazı ve link olarak çıkıyor. tasarım olarak görünmüyor. sanırım stil. dosyasınıda yapmam gerekiyor ancak nasıl yapıcağımı bilmiyorum. Yardımcı olursanız hazır menü kodu biliyorsanız yada nasıl yaparım sevinirim.

3
eklentinin ücretsiz sürümü yokmu acabaa

4
arkadaşlar merhaba

ürün sayfasında ek bilgi olarak değil kısa açıklama kısmında ürünün seçeneklerini seçtirmek ve kişisel eşyalar için örneğin ( baskılı tshirt e ne yazılacak tarzında) bir sistem nasıl yapabilirim.

seçenek eklediğim zaman ek bilgi sayfasında sadece yazı olarak su secenekler mevcut diye gösteriyor yardımcı olabilirmisiniz?

teşekkürler...


bu arada seçtiği seçeneklerle ürünün sepete gidip sisteme bilgi gelmesi lazım

Sayfa: [1]
Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek